לשיחה ארוטית חייגו: 1919121962

יחסי השליטה שלי עם מריה

אני מת על זה שאומרים לי מה לעשות, זה לא קורה, התחתנתי עם אישה מדהימה, היא סוג של אשת חייל אבל עדיין- היא גם סוג של יס מנית, אישה שאומרת לי  על הכול כן וזה די מבאס. לא רוצה או רציתי לפגוע בה בכל דרך שלא תהיה, אבל הייתה לי פנטזיה לא ממומשת שידעתי שאני חייב לממש ויהי מה. רציתי לחוות את התחושה הזאת שאנשים מדברים עליה, חברים שלי מדברים איתי על זה, הנשים שלהם לא יודעות וביננו? הן לא באמת צריכות לדעת כל דבר. חוץ מזה, מה רע בקצת שיחות סקס איכותיות המושתתות על יחסי שליטה טובים?

אז הכרתי שם את מריה, נכנסתי, פתאום אני מגלה מישהי מדהימה, מראה מושלם, התמונה שלה בכל אופן הראתה שהיא בהחלט אוהבת לשלוט בכל דבר שזז. נדלקתי אש עליה, היו לה ציפורניים ארוכות שחורות וחדות אוח כמה רציתי או לפחות דמיינתי איך הן ננעצות לי בגב. היה לה שוט ביד, עקבים שחורים בצבע לק, רגליים ארוכות. היא לבשה בגד גוף שחור צמוד מניילון שיניים צחורות ואודם אדום על שפתיים שרק אפשר לדמיין מה היו עושות לך במצב רגיל.

אם יש משהו מגניב, זה להיות נשלט בעולם שאתה כל הזמן נותן פקודות וגם מצייתים לך, שינוי? זה בדיוק מה שאני צריך.

 

אבל רגע, נראה היה שהיא זו ששולטת לא נשלטת, זה מגניב, מחרמן, הלשון שלה הייתה בחוץ משרבבת את השפתיים שלה והן בורקות וכל מה שאתה רוצה זה רק ללקק את כולה.

“היי אני מריה” אמרה לי ואני כולי רטטתי, היה לה קול מושלם כזה, בתיאום עם הגוף והמראה של התמונה זה מושלם. היה לה את זה, שמעתי את הלמות השוט המכה לה על הכיסא. אני שומע איך היא מכה בכיסא וכאילו מצליפה בי בישבן עם השוט המדהים הזה.

“עכשיו אני זו ששולטת” אמרה לי ושמעתי את החיוך שלה, את מה שהיא זוממת עליי, היא רוצה לשלוט ואני מת על זה. “תשלטי אני מת שיגידו לי מה לעשות” אמרתי לה וחיוך התפזר לי על השפתיים. אני רוצה שתסתובב עם הגב אליי ותראה לי את הישבן המדהים הזה שלך, אני רוצה להעביר עליו את השוט שלי. אני רוצה שתלקק לי את הנעליים, איפה הלשון שלך? אני שומע אותה וכל הגוף שלי גונח, אני מרגיש איך כל הגוף שלי מתקשה והזין שלי נעמד כמו טיל, חרמן עליה אש. אני שומע שוב ושוב את הלמות השוט על הכיסא ומדמיין איך היא מכה אותי עם השוט על הישבן, על הפנים, מרגיש את כולה מתיישבת עליי ודוהרת עליי, מכה בי עם השוט ואני עוד שנייה מתמוגג וגומר מהכוח שיש לה בידיים.

תלך על שש היא אומרת לי, אני מתהלך לי מרגיש כאילו אני רואה אותה עומדת ואני מתקרב, מריח את הרגליים שלה, מלקק לה את העקבים. “רוצה ללקק לי את העקבים”? היא שואלת ואני מחייך כולי מתרגש מהרגע הזה, אני מת על השליטה הזאת, זה מחרמן אותי בטירוף. אני מרגיש איך אני מנסה להכניע אותה אבל היא מסרבת, היא מזכירה לי “אני פה השולטת מותק זה לא אתה אז אל תתבלבל”. אני מרגיש איך אני נשכב על הגב הולך אחורה, אבל אז, היא קושרת לי את הידיים למיטה, קושרת לי את העיניים, מפשיטה אותי, מלקקת לי את הפטמות אבל גם נושכת אותי.

מה את רוצה לעשות לי אני לוחש לתוך האפרכסת ועוד שנייה מרגיש שאני גומר אבל עוצר את זה כדי שיהיו לה עוד כמה שניות של שליטה עליי.

 

אני רוצה להביא נר חם ולשפוך עליך, שתרגיש את הנר החם מטפטף עליך ואז את הנשיקות שלי בכל הגוף שלך. איך אתה עם כאב ועונג אה מותק? היא שואלת אותי ואני מרגיש שזהו, עוד שנייה אני גומר מרוב החרמנות שהיא משאירה בי.

אני אטפטף לך את הנר על הגוף, בו זמנית, אני אנשק אותך בכל חלק בגוף, אני רוצה לשמוע איך אתה מתחנן שאני אאונן לידך ואגמור לך על השפתיים. אוח תמשיכי מותק תמשיכי, אני כל כך רוצה שתעשי את זה, אני מת על זה, מת עלייך מאסטרית מושלמת.

פתאום שקט, אני מרגיש שהיא כבר לא על הקו, רק שומע דקה של נעליים מתרחקות, עקבים ואז ניתוק של הקו אבל כבר לא אכפת לי. אני גומר כמו מטורף, שכוב על הרצפה, גומר שוב ושוב ומדמיין אותה משתינה עליי כשהרגליים שלה פתוחות והיא מצליפה בי עם השוט שלה חזק.

זהו, נגמר הזמן היא אומרת, הפעם השיחה נותקה ואני יודע בוודאות, אני מת על שיחות שמבוססות על יחס של שליטה…. פשוט מת על זה.