לשיחה ארוטית חייגו: 1919121962

המרצה השווה שלי

שלום, קוראים לי איתי, אני בן 29 ואני לומד באוניברסיטה משפטים. אני חייב לספר לכם סיפור סקס לוהט שכולל את המרצה המטריפה שלי. מדובר במילפית לא מהעולם הזה שאני פשוט לא מסוגל להפסיק לפנטז עליה ולהריץ לי בראש תסריטים כחולים למדי.

היא גבוהה, רזה עם חזה קטן וחמוד. השיער שלה חום כהה ותמיד אסוף לקוקו הדוק. יש לה משקפיים שחורים גדולים שמכסים לה כמעט חצי פרצוף, אבל אפשר לראות מתחת לכל זה כמה היא יפה.

היא ניגשה אלי פעם לפני השיעור וביקשה ממני להישאר אחרי השיעור כי היא רוצה לדבר איתי על משהו. נלחצתי נורא ולא ידעתי מה מצפה לי בכלל. בתומי חשבתי שאולי היא רוצה לעזור לי עם החומר הלימודי כי במבחן האחרון לא הלך לי משהו. הייתי בטוח שזה זה, ולא תארתי לעצמי אפילו לרגע שזה יהפוך להיות סיפור הסקס העסיסי ביותר שהיה לי.

נגמר השיעור וחיכיתי שכולם יצאו מהאולם וניגשתי לדבר איתה.

היא דיברה איתי על זה שהיא רואה שאני מתקשה בלימודים ובשיעורים והציעה להיפגש איתי אחת לשבוע לשיעור פרטי. לא ידעתי מה לעשות מרוב אושר. קבענו לשבוע אחרי באותו יום בשש בערב. והבטחתי לעצמי שאני חייב לנסות לעשות משהו.

הגעתי אליה למשרד ביום ובשעה שקבענו. התרגשתי נורא, דפקתי בדלת והלב שלי הלם בחוזקה. היא קראה לי להיכנס.

היא ישבה מאחורי השולחן הגדול שלה, עם חולצה צמודה שהבליטה את שדייה הקטנים והשובבים. היא תמיד לובשת חצאית עד לברך והשיער שלה היה מפוזר לשם שינוי והתגלה בפני שיער חום, ארוך מאוד וגלי עם ריח משכר.

נכנסתי והיא סימנה לי לשבת . התחלנו לדבר על הקשיים שלי בלימודים ועל מה אני צריך לעבוד יותר. היא ביקשה ממני לעבור לשבת לידה ולהוציא את הקלסר שלי עם הלימודים כדי שנוכל להתחיל לתרגל.

התחלנו לעבור על תרגילים, מידי פעם היא נגעה קלות בידי והרגשתי איך הזין שלי מתקשח לאט לאט. לא היה לי נעים ממנה, ביקשתי סליחה ויצאתי לשירותים להירגע. מאוד פחדתי לעשות משהו לא במקום.

חזרתי לחדר והתיישבתי לידה. המשכנו ללמוד ואז שוב זה קרה רק שהפעם היא שמה לב.

היד שלה היתה מונחת על היד שלי ועברה לרגל שלי ועלתה לכיוון הזין שלי שכבר עמד נפוח וקשה. בשלב הזה הייתי בשוק.

היא סובבה אותי אליה ופתחה את המכנסיים, ירדה על הברכיים שלה והתחילה למצוץ לי. אין ספק שהיא יודעת למצוץ, היא הכניסה את כל הזין שלי לפה שלה וביקשה ממני לתפוס לה את השיער ולמשוך חזק כי זה מה שהכי מחרמן אותה. כמובן שתפסתי לה בשיער ומשכתי, גם אחזתי בראש שלה כדי שאני אזיין לה את הפה.

גמרתי בתוך הפה שלה והיא בלעה הכל.

תפסתי אותה והרמתי אותה לשולחן. הרמתי לה את החצאית עד התחת וקרעתי ממנה את הגרביון. מתחת לחצאית גילית חוטיני קטן ושחור מתחרה. לא תארתי לעצמי שמרצה כזאת רצינית יכולה להיות כזאת שובבה וסוטה בפנים. בטח היה חסר לה זין כבר תקופה ארוכה.

הורדתי אותו ממנה, השכבתי אותה על השולחן במשרד שלה וירדתי לה. הכוס שלה היה מלא מיצים ונפוח, ליקקתי לה את הדגדגן ודחפתי אצבעות. היא גנחה בקול עדין ונעים שחרמן אותי וגרם לזין שלי להזדקר שוב.

היא הרימה לי את הראש וציוותה עלי לזיין אותה חזק. אין דבר יותר מחרמן מזה שאישה שולטת בך בסקס. ובעיקר כשמדובר במרצה שלך מהאוניברסיטה.

הפכתי אותה עם הפנים לשולחן והתחלתי לזיין אותה חזק. היא גנחה וצרחה. תפסתי לה בשיער ומשכתי. מידי פעם גם הפלקתי לה על התחת המושלם שלה.

היא גמרה די מהר בניגוד אלי, אבל לא הפריע לי כי זה היה יותר מושלם ממה שיכולתי לדמיין.

היא הסתובבה אלי, חייכה ואמרה שהיא שמחה שאנחנו לומדים יחד ושהיא מחכה לשבוע הבא.

לסיפורי סקס נוספים באתר >>>