לשיחה ארוטית חייגו: 1919121962

ריקי אוהבת עבדים נשלטים

ריקי אוהבת את זה חזק ושקט, היא מחפשת עבדים נשלטים, למעשה היא מלכה שמחפשת לעשות את הדברים האפלים ביותר מבלי שאף אחד יידע- דיסקרטיות מלאה. היא רוצה להכיר עבד מדהים, אחד כזה שפנוי לאותן שיחות סקס ויכול להביא אותה לשיאים שלא חוותה. הגשמת פנטזיה אחרת, מספר טלפון שאם מחייגים אליו, ריקי עונה והופכת אתכם בדיוק למה שאתם רוצים, עבדים שכל מה שמחפשים ורוצים זה מישהי שתגיד להם מה לאכול, מה להריח או אפילו להצליף בהם קשות.

ריקי היא מלכה דומיננטית שרוצה להגשים חלומות לכל גבר, היא חולה על מישהו שיבוא וישלוט בה, שיחות סקס הייתה בשבילה אופציה הכי טובה להכיר את רועי, גבר מדהים שמחפש מלכה דומיננטית כמותה. היא חיפשה מישהו שירצה שישפילו אותו, חיפשה מישהו צייתן, כל זה היה ברועי שאהב שמשפילים אותו עד זוב דם. היא מתחברת ריקי להערצה, היא מתה על השפלות, מחפשת מישהו שילקק לה את כפות הרגליים והיא תשתין עליו עד שהוא יגמור מרוב הנאה.

היי אני ריקי ואני אוהבת עבדים נשלטים, האם אתה אחד כזה? במסגרת שיחות סקס, רועי ענה לטלפון והתגלה שהוא בדיוק העבד שריקי המלכה מחפשת. אני רוצה שתלקקי את הגוף שלי, אני רוצה להריח את כפות הרגליים שלך, לנשק לך את הצוואר ושאת תנשכי אותי חזק בפטמות, אני מת על זה.

רועי, אני אוהבת עבדים נשלטים, המטרה שלי היא לגרום לך לעשות בדיוק את מה שאני אומרת אחרת אני הולכת להעניש אותך וזה יכאב. היית רוצה שאני אצליף לך בישבן עד שהוא יהיה אדום מרוב כאב? ספר לי מה הייתי רוצה שאני, ריקי המלכה תעשה לך רועי המושפל?

הייתי רוצה שתשתיני עליי, אני מת על זה שאת מדברת גסויות ובו זמנית מרביצה לי עם שוט על הישבן הערום הזה שלי. אני רוצה ללקק לך את הגוף ואז שוב פעם, תקשרי לי את הידיים ואת הרגליים ותירקי עליי, תמשכי לי את השיער לאחור, תקשרי לי יותר ויותר חזק את הידיים, אני מת על זה שאת דוחפת לי את העקב לתוך הפה, אני רוצה להרגיש את הגוף שלך הזה מונח על התחת שלי, הראש שלי ברצפה והעקב שלך דורך על הפנים שלי, אני מת על הדומיננטיות שלך.

אז אני רועי ואני מת שמדברים שיחות שליטה אירוטיות, יחסי שליטה ואת ריקי המלכה הכי מדהימה שהכרתי בחיים, בפעם הבאה, אני ארצה לאכול לך בחזרה את כפות הרגליים המלוכלכות שלך.