לשיחה ארוטית חייגו: 1919121962

רוני אוהבת ששולטים בה

רוני אוהבת ששולטים בה, אבל היא לא תלך למקומות בהם מתקיימים להם יחסים של נשלט ושולט, היא תחפש את השקט. בבוקר, היא פקידה גיקית עם משקפיי ראייה שיושבת מול מחשב ועושה מה שהבוס שלה אומר, אבל בערב? זה לא מספיק, רוני מחפשת מישהו שישלוט בה כמו שצריך ולשם כך, היא נכנסה לאתר שהוא כולו שיחות סקס על טהרת השליטה שאליה היא כל כך מתהוות.

איפה מוצאים שיחות סקס ומשחקי שליטה

כשהיא נכנסה לאתר, היא פגשה המון גברים חתיכים, בלי חולצה, קוביות בבטן, מראה מושלם, כל מה שרצתה שמישהו יגער בה למה שכחה להדפיס מכתב כל כך חשוב. הבוס שלה אולי היה גוער בה אבל לא מספיק, או לפחות.. לא כמו שרצתה כל ימי חייה שמישהו יגער בה. כשהיא הגיעה לתמונה של הבחור המושלם הזה, היא בוחרת שיחות שליטה והנה זה קורה. הקול המלטף הזה הפך פתאום קשוח, הוא שואל אותה מה היא רוצה, והיא אומרת לו שהיא אוהבת ששולטים בה כל הזמן.

תלקקי לי את הפטמות כאן ועכשיו

תלקקי את כולי כאן ועכשיו את שומעת זונה קטנה? היא אוהבת, רוני אוהבת שמקללים אותה, שמושכים לה בשיער והוא ממשיך להגיד לה איך הוא אוחז את השיער שלה לאחור, מקלל אותה ומלקק לה את כל הגוף, היא רוצה שהוא יינשך אותה, שהוא יינגס בה בכל הכוח, הקשירות, הקשירות כמה היא חפצה בזה שהוא פשוט ימשוך אותה ויקשור אותה לאחור, ואז ילקק לה את הצוואר. רוני חולה על שליטה וזה לא חדש, היא מרגישה איך הוא צובט חזק את הפטמות שלה ואיך הן הופכות זקורות יותר ויותר נוכח המגע הכואב הזה.

נשענת על הבטן, הידיים קשורות, משהו מרגיש שמצליף על הישבן הערום, הוא אדום מרוב חבטות וכל מכה רק מגרה יותר ויותר. הליקוקים עוברים מהאוזן, לצוואר, פתאום מתגלגלת הלשון גם אל כפות הרגליים, יש מישהו ששולט בה, אבל יש מישהו שגם נהנה מהכניעה הזאת שלה.

השליטה היא חד צדדית, היא מרגישה איך הוא מצליף בה חזק, כל כאב מעביר בה זרמים ומביא אותה לאורגזמה בלתי נגמרת. ליקוקים בכל נקודה בגוף, ליטופים קלים ואז שוב פעם, חבטה נוספת על הישבן, דגדוג קל בכפות הרגליים ואז מכות חזקות מגרות בעוד הידיים של רוני קשורות.